Відкрити категорію D в Одесі

Набір студентів на категорію Д тимчасово закритий!

Отримати категорію D – означає відкрити можливість керування пасажирським транспортом та транспортним засобом з причепом. До навчання допускаються ті, хто вже має досвід керування автомобілем. Тому термін навчання відносно невеликий, як і вартість навчання на категорію Д. При цьому ви отримаєте можливість розширити свої навички та застосувати їх у професійній діяльності.

Наша автошкола пропонує навчання на категорію Д у найкращих викладачів. Ви гарантовано отримаєте якісні знання, які застосовуються на дорогах Одеси і не тільки!

права категорії д

Що дають права категорії Д

Здати права категорії Д зазвичай потрібно тим, хто хоче влаштуватися працювати водієм пасажирського транспорту.

Отримавши посвідчення водія в категорії Д з причепом, ви зможете керувати транспортним засобом:

• Кількістю місць понад 16 осіб (D);
  • Кількістю місць від 8 до 16 осіб (D1);
  • Автобус з причепом вагою до 3,5 тонн (DE);
  • Автобус вагою до 750 кг (D1E).

Після закінчення занять ви зможете керувати мікроавтобусами, тролейбусами, маршрутками, возити туристів на екскурсії, поїздки. Така робота сьогодні у великому попиті, тому дедалі більше учнів приходить до нас, щоб отримати права категорії Д. Вони ніколи не будуть зайвими, і певного часу можуть стати можливістю для додаткового заробітку.

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія D 70 год. 36 год. від 22500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Як проходить навчання

Термін навчання на категорію Д складає 2-3 місяці. Вивчитися і здати на категорію Д можуть усі особи, які досягли 21 року, і мають досвід керування автомобілем 3 роки і більше. Це пов’язано з тим, що перевезення пасажирів має на увазі серйозну відповідальність, і важливо, щоб ви вже мали навички маневреної та безпечної їзди.

Навчання на категорію D починається не з теоретичних занять, як завжди. Теорія здається один раз, у нижчій категорії. Тому курсантам буде потрібно лише пройти тест для перевірки знань у навчальних класах.

Після цього вони можуть приступити до практичних занять, де їх навчатимуть їзді легковим автомобілем Д з причепом або мікроавтобусом. Уроки спочатку проходитимуть на нашому власному автодромі, де учень навчиться:

• Відчувати габарити транспортного засобу, познайомитися з його внутрішньою будовою та механізмами;
  • Підніматися та спускатися з естакади;
  • Пересуватися дорогою з перешкодами;
  • Паркуватись.

Цей етап завершується складанням внутрішнього іспиту. Після цього учень продовжує заняття з інструктором у місті. Там він зможе опанувати вміння:

• Пересуватися у щільному транспортному потоці;
  • рушати з місця;
  • Зупинятись у відведених місцях;
  • Висаджувати пасажирів;
  • Рухатися кільцевим рухом;
  • Долати складні перехрестя.

Після чого належить скласти останній іспит у ГСЦ МВС та отримати права.

Навчальний процес у нашій установі збудовано таким чином, що кожен бажаючий зможе освоїти курс. Наші студенти успішно проходять навчання та більшість складає фінальний іспит з першого разу.

автошкола категорія д

Переваги нашої автошколи для категорії Д

Нашу автошколу обирають, бо:

• У нас можна відкрити категорію Д за доступною ціною;
  • Ми пропонуємо зручний графік навчання;
  • У нас філії по всій Одесі;
  • Ви зможете вибрати ТЗ із сучасного обладнаного автопарку;
  • Наші викладачі кваліфіковані та досвідчені водії з великим стажем;
  • Ми чітко дотримуємося програми навчання, прописаної законодавством.

Якщо ви хочете вже за кілька місяців сісти за кермо пасажирського транспорту, зателефонуйте нам уже зараз. Або залиште заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами та розповість, коли стартує наступний курс та які документи потрібні для вступу до нас. Наші двері відчинені для всіх майбутніх водіїв!