Навчання водіння на автоматі в Одесі

Сьогодні кожен бажає мати маневрений та швидкий транспорт, керувати яким буде легко та просто. І тому водії надають перевагу автомобілям з автоматичною коробкою передач. Вам не доведеться думати про перемикання швидкостей, вчитися своєчасного витискання зчеплення.

У нашій автошколі ми пропонуємо пройти навчання за доступною ціною і в короткі терміни, і отримати права в категорії В. У нас великий вибір досвідчених інструкторів з водіння на автоматі, з якими вчитися одне задоволення!

уроки водіння на автоматі

Уроки водіння на АКПП

Однак пройти уроки водіння на автоматі для початківців не так просто. Потрібно бути готовим до того, що доведеться освоїти велику кількість матеріалу, а навчальні заняття вимагатимуть часу.

Курси поділяються на три етапи:

 • Теоретичні заняття;
 • Практика їзди на автодромі;
 • Водіння у місті.

Спочатку всі курсанти вивчають теорію у навчальних класах. На уроках використовується наочний і сучасний навчальний матеріал, який дозволить швидко отримати знання про влаштування автомобіля, правила дорожнього руху, правила надання першої медичної допомоги. Викладачі мають великий досвід не лише навчання, а й водіння, тому учні можуть бути впевнені в тому, що кожне заняття супроводжуватиметься конкретними прикладами життя, а не сухою теорією.

Ціна

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія В 100 год. 36 год. від 12500 ₴
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Перепідготовка з С на В 13 год. від 4000 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Після складання теоретичного іспиту починаються перші уроки водіння на автоматі. На автодромі ви освоїте:

 • Паркування передом, задом, боком;
 • Паркування авто у гараж;
 • Спуск та підйом на естакаду;
 • Маневрування “змійкою”.

На практичних заняттях учень навчиться відчувати авто, рушати з місця, гальмувати, плавно перебудовуватись в умовах обмеженого простору.

Ми готові запропонувати великий вибір інструкторів з керування автомобілем, а також сучасний автопарк, де ви зможете вибрати авто на свій смак.

інструктор з водіння на автоматі

Після автодрому необхідно скласти внутрішній іспит та отримати доступ до міста. Там курсанти зможуть опанувати навички їзди в режимі реального часу, у пробках, умовах ускладненої видимості. Інструктор з водіння на коробці автомат завжди супроводжуватиме вас, підкаже, як краще зреагувати в тій чи іншій ситуації, і підстрахує у разі небезпеки.

Останній етап – вам потрібно буде скласти іспит у ГСЦ МВС, а потім отримати довгоочікувані права.

Чому вибирають уроки водіння на автоматі?

Уроки водіння на автоматі в Одесі ми рекомендуємо пройти в нашій установі, бо:

 • Ми пропонуємо низьку вартість навчання;
 • Ви зможете навчатися по зручному для вас графіку;
 • Ми маємо широкий вибір філій по місту;
 • З нами працюють тільки професійні та кваліфіковані викладачі та інструктори;
 • Ми пропонуємо широкий вибір машин з автоматичною коробкою передач у відмінному стані.

Поспішайте відкрити здібність до керування авто! Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер передзвонить вам та зорієнтує по даті старту наступного курсу та кількості вільних місць.

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 4 )