Курси відновлення навичок водіння в Одесі

Якось вивчившись на водія та отримавши права, регулярно потрібно оновлювати знання. З’являються нові правила, типи доріг, змінюється рух. Крім того, часто буває так, що ви давно навчились керувати автомобілем, і тільки зараз плануєте сісти за кермо. І тоді потрібне відновлення навичок водіння в Одесі. У нашій автошколі ви зможете за короткий термін і за комфортною вартістю повернути втрачені навички.

відновлення навичок водіння

Кому потрібне підвищення навичок водіння

Відновлення водійських навичок необхідне, якщо:

• У вас уже є права, але зараз з’явився транспорт. Вам потрібно згадати, як керувати автомобілем;
  • Сталася аварія чи небезпечна дорожня пригода, після чого ви втратили впевненість у своїх вміннях;
  • Ви хочете оволодіти деякими маневрами, які дозволять покращити навичку водіння;
  • Ви їздили на керуванні автомат, а тепер купили авто з МКПП. І навпаки.

Плюс такого навчання в тому, що вам не потрібно проходити весь курс із нуля. У вас вже є базові знання, і навчати вас основам не доведеться. Якийсь досвід вже є, а отже, потрібно лише підтягнути певні теми чи навички. Залежно від рівня учня буде запропоновано пройти теоретичні заняття, або відразу розпочати їзду автодромом/у місті.

В результаті занять курсант навчиться:

• Впевнено пересуватися у потоці автомобілів;
  • Маневреної їзди в ожеледицю, умовах поганої видимості, вночі;
  • Безпечно перебудовуватись, здійснювати розвороти, переїзди на складних перехрестях.

Дозвольте заново відкрити у собі можливості до вмілої та безпечної їзди! Пройдіть навчання та з упевненістю знову виїжджайте на дороги Одеси.

Курс Теорія Практика Ціна
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Як проходить курс

Якщо ви вирішили пройти курс відновлення їзди, вам потрібно:

• Зателефонувати нам або залишити заявку на сайті;
  • Вибрати графік навчання;
  • Пройти співбесіду із викладачем, який визначить ваш рівень знань;
  • Приступити до занять.

За результатами спілкування вам буде запропоновано план навчання. Або ви почнете з освоєння теорії в навчальних класах, або відразу приступите до практичних занять з інструктором. У будь-якому випадку можете бути впевнені, що такий курс буде продуктивним і ви дуже швидко зможете стати повноцінним учасником дорожнього руху.

курси відновлення навичок водіння

Найкраща автошкола для відновлення навичок водіння

Наша установа заслужено вважається найкращою в Одесі, бо:

• В нас діють знижені ціни на навчання;
  • Ми пропонуємо зручний графік курсів;
  • Ми зручно розташовані територіально, є вибір філій в місті;
  • У нас сучасний автопарк, машини вітчизняного та іноземного виробництва;
  • Кожен урок побудований таким чином, що навіть студенти з мінімальними знаннями легко зможуть засвоїти матеріал;
  • Наші вчителі відрізняються великим досвідом не тільки у викладанні, а й у водінні.

Ми пропонуємо пройти курс відновлення навичок керування за комфортною ціною вже зараз. Якнайшвидше скласти іспит у ГСЦ МВС та отримати посвідчення водія. Телефонуйте нам, і ми відповімо на всі запитання!