Автошкола в Одесі - офіційний сайт

Водійські курси в нашій автошколі - це можливість освоїти навички водіння у найкращих викладачів, у комфортних умовах за кермом сучасного та маневреного автомобіля. Ми випустили вже велику кількість учнів, які стали впевненими та відповідальними водіями. Приєднуйтесь і ви!

Здали теорію з першого разу
Здали автодром з першого разу
З першого разу здали водіння по місту
Не потрапяли в аварію протягом 2-х років

Про автошколу

Навчання в автошколі – важливий етап для майбутнього водія. Ми склали програму занять таким чином, щоб навіть той курсант, який розпочинає навчання з нуля, зміг освоїти їзду та отримати права з першого разу.

Програма курсів навчання водінню складена методистами та досвідченими водіями в порядку від простого до складного. Уроки відбуваються в сучасних, оснащених усім необхідним навчальних класах і поєднують різні підходи до подачі інформації. Викладачі завжди прагнуть донести знання до кожного студента, і в ході занять охоче відповідають на всі запитання.

Школа водіння в Одесі володіє чудовим автопарком. На вибір представлені автомобілі з механічною та автоматичною коробкою передач, мотоцикли, вантажний транспорт. Авто вітчизняного та іноземного виробництва.

У нашій установі ви зможете навчатися за програмою, що повністю відповідає вимогам ГСЦ МВС. Саме тому майже всі наші курсанти успішно складають фінальний іспит з першого разу. Будемо раді бачити вас у нашій автошколі в Одесі!

about-autoschool

Як ми працюємо

Записатись на курс автошколи.
Зібрати пакет документів, зателефонувати нам або залишити заявку на сайті.
Визначитись із групою.
Навчання вранці, вдень чи ввечері, у будні чи вихідні – у нас можливо все. Вам потрібно лише вибрати зручний графік занять.
Освоїти теорію.
Кожне заняття включає певні теми, засвоївши які, ви зможете успішно скласти іспит і перейти на наступний рівень.
Пройти практичні заняття.
Під час уроків на автодромі та в місті ви зможете повністю опанувати навички маневреної їзди та отримати досвід водіння на дорогах міста. У наших інструкторів навчиться кожен!
Скласти внутрішній іспит.
Завершивши курси їзди автомобілем, вам доведеться перевірити свої знання в нашій автошколі.
Скласти іспит у ГСЦ МВС.
Останній етап, який відокремлює вас від омріяних прав!

Переваги

• вибір авто
    Свобода вибору авто .
    Ви можете вибрати транспорт на механіці чи автомат. А якщо у вас є своє авто, ми запропонуємо модель, яка максимально схожа за характеристиками.
  • професійні викладачі
    Професійні викладачі.
    Курси водіння автомобіля проводять інструктори та викладачі з великим досвідом водіння.
  • прозора система оплати
    Прозора система оплати.
    Ви сплачуєте затверджену вартість занять на початку курсу. Тільки один раз. Жодних прихованих або повторних платежів.

Розрахувати вартість навчання в Auto School

Категорія B