Права категорії С в Одесі

Набір студентів на категорію С тимчасово закритий!

В автошколі проходять не лише навчання на права В, а й здобувають навички керування мототранспортом, легковим автомобілем з причепом, вантажним. У нас ви можете грамотно освоїти категорію С та підвищити свою кваліфікацію, а також розширити надалі трудову сферу діяльності.

права категорії с

Для чого потрібно отримувати категорію С

Права категорії С необхідно отримати, якщо ви плануєте влаштуватися на роботу, де знадобиться досвід водіння вантажним транспортом. Це такі професії, як далекобійник, експедитор-перевізник, водій автокрана тощо.

Категорії С та С1 дають можливість керувати ТЗ з причепом:

 • С1 – водіння ТЗ вагою 3,5-7,5 тонн;
 • СE – дозволено їздити з причепом понад 750 кг;
 • C1E – дозволено їздити з причепом понад 750 кг та сумарною вагою ТЗ менше 12 тонн.

Ми в короткі терміни готуємо відповідальних та вмілих водіїв, які легко можуть здати на права категорії С з першого разу. Все тому, що у нас працюють професійні вчителі з великим викладацьким та водійським стажем. Кожен учень легко зможе навчитись у них!

Ціни

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія С 100 год. 36 год. від 19500 ₴
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Що необхідно для навчання на категорію С

Щоб навчатись, потрібно:

 • Щоб вік курсанта був щонайменше 18 років;
 • Надати необхідні документи.

Отримати права категорії можуть лише повнолітні курсанти. Навчальні заняття тривають 4-6 місяців, тому розпочати навчання можна і в 17 років, але отримати права лише у 18 років.

Навчати у нашій автошколі ми можемо лише тих, хто надасть медичну довідку. Пройти медогляд можна у медичних та спеціалізованих закладах. Також буде потрібно висновок від психіатра та нарколога. Для укладання договору необхідно надати 3 фото розміру 3х4.

У нас ви легко пройдете навчання, воно доступне кожному охочому. Вартість фіксується відразу під час укладання договору і не змінюється протягом усього терміну навчання.

Навчання на категорію С

Щоб здати на категорію С, не потрібно проходити курс теоретичних занять у навчальних класах. Оскільки учні вже мають права B, вони оволоділи знаннями і потрібно лише пройти тест, щоб отримати допуск до практичних занять.

Практика відбувається на нашому автодромі. У нас представлений різноманітний автопарк: авто вітчизняного та іноземного виробництва. Ви зможете вибрати ТЗ на свій смак. На автодромі ви відпрацюєте маневрування в умовах обмеженого простору, паркування, підйом та спуск з естакади.

Склавши внутрішній іспит, ви зможете виїхати в місто. Там вас завжди супроводжуватиме інструктор, готовий підстрахувати на різких поворотах. Ви навчитеся відчувати габарити авто, причепа, спритно розвертатися, перебудовуватися без страху та небезпеки. Викладач буде поруч і завжди підкаже чи зреагує у скрутній ситуації.

Відкрити категорію із причепом простіше, ніж здається. Особливо з досвідченим і знаючим наставником. Вартість навчання на категорію С також приємно здивує вас. Ми не завищуємо прайс, всі розцінки та платежі прозорі та зрозумілі нашим учням.

автошкола категорія с

Вибір автошколи для категорії С

Як правило, установу для навчання обирають за такими критеріями:

 • Зручне територіальне розташування;
 • Прийнятний термін навчання за категорією;
 • Доступна вартість;
 • Компетентні та ввічливі викладачі;
 • наявність свого автодрому;
 • Можливість вибрати зручний графік навчання.

Наша автошкола задовольняє всі ці вимоги, і саме тому нас обирають. Ми випустили велику кількість водіїв, які й досі вдячно згадують уроки, отримані під час курсу. Тому якщо ви все ще сумніваєтеся, де навчатись, але дуже хочете відкрити категорію С за комфортною ціною, телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті.

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 3 )