Приватні уроки водіння з інструктором у Одесі

інструктор з водіння

Багато учнів у процесі навчання водінню авто розуміють, що їм не вистачає тих годин, які виділені на практичне відпрацювання навичок. У нас ви можете скористатися послугою індивідуального інструктора з водіння. Це приватні уроки, на яких ви зможете відпрацювати їзду і попрактикуватися в тих елементах, де відчуваєте невпевненість.

Коли потрібен приватний автоінструктор

Автоінструктор потрібен, якщо ви:

• Потрапили в аварію або складну дорожню ситуацію, внаслідок чого втратили впевненість у своїх навичках водія;
  • Бажаєте відновити навички їзди після тривалої перерви;
  • Вирішили освоїти нові, екстремальні маневри, швидке керування ТЗ;
  • Проходите навчання з керування автомобілем, але хочете взяти понаднормові заняття.

Заняття коштують недорого, при цьому вже після одного уроку ви зможете помітно покращити свої навички та, практично, під контролем інструктора випробувати нові маневри в режимі реального часу.

Чому індивідуальні уроки – це ефективно?

Індивідуальні заняття з водіння – це ефективно, оскільки:

• Заняття проходять віч-на-віч, а, значить, викладач приділить вам максимум уваги та часу;
  • Ви самі визначаєте, із ким хочете займатися;
  • Ви можете взяти стільки занять, скільки потрібно;
  • Є можливість вибрати графік для навчання, поєднувати з роботою чи навчанням;
  • Ви можете потренуватися на тих дорогах, які важко даються, і Ви знаєте, що їздитимете ними надалі.

Приватне навчання водінню часто практикується. Багато учнів, які вже давно отримали права, періодично повертаються до нас, щоб отримати уроки у наших досвідчених та кваліфікованих інструкторів з водіння. Адже правила регулярно оновлюються, з’являються нові види розміток і доріг, і ми часто губимося в них. Розібратися допоможуть викладачі з більшим стажем водіння.

Ви можете пройти навчання водінню з правами або без них. У будь-якому випадку це будуть корисні заняття, які зміцнять віру в себе та підвищать вашу експертність.

Як організовано приватні уроки водіння

Якщо ви вирішили скористатися послугами приватного інструктора з водіння, потрібно погодити з ним дату та час зустрічі. Визначитись з тим, де ви хочете потренуватися: на автодромі чи в місті.

Навчання водінню автомобіля відбувається там, де ви самі захочете. Ви погоджуєте план поїздки з викладачем, і самостійно вирішуєте, скільки занять вам потрібно. Комусь достатньо одного уроку, а комусь потрібно більше.

Особистий інструктор з водіння – це наставник, який поділиться з вами своїм досвідом та знаннями, підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, як безпечно та грамотно зманеврувати на дорозі.

приватний інструктор з водіння

Вибір автошколи для навчання водінню в Одесі

Вибираючи автошколу для водіння, зверніть увагу на те, що в установі:

• Є свій автодром та представлений різноманітний автопарк із сучасними ТЗ;
  • Діють доступні ціни;
  • Працюють досвідчені та професійні викладачі;
  • Є філії у зручній транспортній доступності;
  • Відкрито можливість отримати права у різних категоріях;
  • Можна взяти уроки як у вихідні, так і в будні, вранці або ввечері.

У нашій автошколі в Одесі дотримано всіх умов для комфортного навчання. Ми запрошуємо всіх охочих вже зараз навчитися керуванню автомобілем, мототранспортом, пасажирським транспортним засобом або взяти додаткові уроки їзди у інструктора. Ми готові запропонувати великий вибір послуг. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, щоб дізнатися більше. Наш менеджер з радістю відповість на всі ваші запитання.