Про автошколу

Наша автошкола була створена у відповідь на зростаючий попит на якісне навчання водінню. Ми зібрали кращих викладачів та інструкторів, які мають багаторічний досвід водіння, щоб навчити майбутніх водіїв. Ті, хто вже пройшов курс, тепер безстрашно виїжджає на дороги міста, маючи впевнені знання та навички поведінки на дорозі.

У нас діють філії по всьому місту, щоб дістатися автошколи було зручно, проживаючи в різних районах Одеси. Ми також відкрили можливість навчання онлайн для тих, хто не може поєднувати навчання та роботу з водійськими курсами.

Програма навчання складена професійними методистами таким чином, щоб кожна тема повністю розкривалася та була зрозумілою учням. Ще не було такої нагоди, коли якийсь курсант не зміг освоїти курс, адже подача інтуїтивно зрозуміла, вибудована логічно для студентів автошколи.

Нашу установу обирають, бо:

• Ми завжди готові запропонувати зручний графік навчання, який вам підійде;
  • В Україні встановлені невисокі ціни на навчання.Вартість фіксується відразу під час укладання договору та більше не змінюється;
  • У нас є свій автодром, на якому ви у будь-який зручний час можете позайматися з інструктором;
  • Наш автопарк здивує вас різноманітністю: вибирайте вітчизняне чи іноземне авто, механіку чи автомат, тут кожен знайде ТЗ за своїми перевагами;
  • Наші учні успішно складають іспити у ГСЦ МВС після навчання;
  • Ми є територіально доступними для всіх.

Не варто перейматися тим, що навчитися водінню – це складно. Тільки практика та грамотна подача матеріалу зможуть вселити впевненість у своїх силах. Ми раді кожному та відповідаємо за результат своєї діяльності. Тому, прийшовши до нас, ви гарантовано підете з практичними навичками та вміннями водіння!