Онлайн навчання на права в Одесі

Багато курсантів не наважуються розпочати навчання, тому що їхній день розписаний по хвилинам і немає можливості поєднувати навчання чи роботу з нашими курсами. Тому ми відкрили на нашому сайті дистанційне навчання на права, в ході якого кожен охочий зможе без відвідування навчальних класів навчитись теорії водіння. А потім вибрати зручний графік для практичних занять та опанувати навички їзди на автодромі та в місті. Таким чином, учень заощадить велику кількість часу під час навчання.

курси водіння онлайн

Кому корисно пройти курси водіння онлайн?

Курси водія онлайн будуть корисні наступним категоріям людей:

• Підприємцям, які не мають фіксованого графіка роботи;
  • Студентам;
  • Мамам у декреті;
  • Людям з гнучким режимом роботи;

Кожен охочий за такого режиму навчиться основ управління автомобілем, вивчить правила дорожнього руху. Однак необхідно буде самостійно налаштовувати режим навчальних занять та дотримуватись його, а також виконувати домашню роботу.

Якщо ви маєте можливість відвідувати теоретичні заняття в нашій установі, ми рекомендуємо вибрати цей варіант. Якщо ні – то скористатись онлайн навчанням на права.

Курс Теорія Практика Ціна
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Чому багато хто обирає дистанційне навчання на права

Навчання на права онлайн водії обирають, тому що:

• Ви заощаджуєте час на пересування містом, щоб доїхати до філії автошколи;
  • Ви можете займатися в будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці;
  • Це дає можливість поєднати роботу та уроки автошколи;
  • Щоб пройти навчання, потрібні лише доступ в інтернет та комп’ютер/ноутбук;
  • Вартість таких занять нижче;
  • Ви зможете зосередитися на матеріалі, навчаючись у власному ритмі, не відволікаючись на інших учнів.

Не варто переживати, що якість дистанційного навчання в автошколі є нижчою, ніж на офлайн уроках з викладачем. Вас також навчатимуть усіх найважливіших тем з водіння відповідно до основної програми автошколи. Ви зможете отримати досвід у виконанні тестів ПДР онлайн в будь-який зручний для вас час і підготуватися до складання теоретичного іспиту.

Як влаштовані онлайн курси з водіння

Щоб приєднатися до автошколи онлайн, вам знадобиться:

• Пройти реєстрацію на нашому сайті та отримати доступ до особистого кабінету;
  • Вибрати формат навчання: індивідуальний чи групі;
  • Після завершення занять прийти до нашої філії та скласти іспит з теорії.

Усі матеріали для навчання (лекції, вебінари, конспекти) будуть відкриті в особистому кабінеті. Ми надаємо доступ до них надовго, ви зможете відкрити матеріали у будь-який момент та повторити те, що недостатньо засвоїли. Також ви завжди зможете поставити своє запитання викладачеві, і він обов’язково відповість.

онлайн навчання на права

Після завершення теоретичних занять та успішного складання іспиту ви будете запрошені на наш автодром, де під кураторством інструктора зможете освоъти практичну їзду на транспорті: паркування, підйом та спуск з естакади, паркування авто в гараж, їзду з перешкодами. У нас представлений різноманітний автопарк, ви зможете вибрати авто на механіці чи автоматі. Склавши внутрішній іспит, ви отримаєте можливість відпрацювати навички в місті, в реальному потоці машин, і в короткий термін стати вправним водієм, освоївши основні маневри для безпечної їзди.

Телефонуйте нам зараз або залишайте заявку на сайті, якщо хочете пройти навчання онлайн. У нас діють чудові ціни. Приступивши до курсу зараз, вже за 2-3 місяці ви станете повноцінним водієм. Більшість наших студентів складає іспит у ГСЦ МВС з першого разу саме завдяки високій кваліфікації викладачів.

Приєднуйся до нас!