Курси водіння мотоцикла в Одесі

Якщо ви віддаєте перевагу активному і швидкому темпу життя, часто і багато пересуваєтеся по місту, ми рекомендуємо пройти курси водіння на мотоциклі. Опанувати навички їзди на мототранспорті – значить вибрати більш маневрений і комфортний рух дорогами. У нашій мотошколі вартість навчання доступна всім, а термін навчання дозволить швидко отримати права.

мотошкола

Що потрібно, щоб пройти мото навчання

Для того, щоб пройти навчання водінню на мотоциклі, потрібно:

• Пройти медогляд;
  • Отримати висновок психіатра та нарколога;
  • Принести фотографії 3х4.

Крім того, учневі має бути 16 років або більше. Хоча до теоретичних занять допускаються курсанти з 14 років, отримати права на мотоцикл можна тільки при досягненні 16 років. Навчання водінню на мотоциклі триває 2-3 місяці. По закінченню ви зможете керувати як звичайними мотоциклами, так і транспортом із причепом, візками.

Курси водіння мотоцикла мають такі переваги, як:

• Можливість навчитися за короткий термін, якщо у вас вже відкрито вищу категорію;
  • Ви можете орендувати мотоцикл, якщо подорожуєте за кордоном;
  • Швидке та безперешкодне пересування на мототранспорті містом.

У процесі навчання водінню мотоцикла ви навчитеся відчувати транспортний засіб, своєчасно гальмувати, плавно стартувати з місця. Викладачі також навчатимуть пріоритету руху на дорозі, правильної подачі сигналів під час зміни полоси руху.

Програма курсу з водіння мотоцикла

Якщо у вас вже є права, але ви хочете взяти уроки їзди на мотоциклі і відкрити категорію А, здавати знову теорію не доведеться. Якщо ж ви проходите навчання вперше, вам потрібно буде відвідати теоретичні заняття, на яких дізнаєтесь:

• Особливості будови мотоцикла;
  • Як правильно використовувати шолом під час їзди;
  • Правила медичної допомоги, які засоби мають бути в аптечці;
  • Правила дорожнього руху.

Після успішного складання іспиту з теорії учні приступають до курсів їзди на мотоциклі під керівництвом досвідчених інструкторів. Спочатку необхідно освоїти мотодром, на якому ви отримаєте досвід паркування, руху з перешкодами, відпрацюєте такі маневри як змійка, вісімка, підйом та спуск із естакади. Також у нас мотошкола з критим майданчиком, тому займатися зручно в будь-яку пору року.

Після складання внутрішнього іспиту учень виїжджає до міста. На кожному практичному занятті відпрацьовуватимуться різні навички. Ви зможете потренуватись у їзді на дорогах з інтенсивним рухом, зрозуміти, як реагувати у пробках, як об’їжджати авто, безпечно маневрувати, орієнтуватися на складних переїздах.

Після цього необхідно буде скласти фінальний іспит у ГСЦ МВС та отримати права. Якщо ви сумніваєтеся, що вам вдасться освоїти цей вид транспорту, ви можете взяти пробне заняття на мотоциклі. Але ми говоримо з упевненістю: кожен курсант навчиться керувати.

курси водіння мотоцикла

Вибір мотошколи в Одесі

Наша мотошкола пропонує ціни, які вас приємно здивують. Це один із головних чинників, чому обирають нас.

А також:

• У нас представлений сучасний та різноманітний мотопарк;
  • З нами працюють професійні та досвідчені викладачі;
  • Навчальний процес побудований максимально комфортно навіть тих, хто має початкових знань;
  • Ми маємо велику кількість філій в Одесі в різних районах міста;
  • Ви зможете вибрати зручний графік навчання.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті, щоб дізнатися, коли стартує наступний курс та приєднатися до нього. Стати впевненим та кваліфікованим водієм мототранспорту, і без страху виїжджати на міські дороги!