Вартість навчання на права в Одесі

Ключовий фактор при виборі автошколи – ціна. В Одесі є багато шкіл, кожна – велика кількість філій по місту. Очі розбігаються – яку з них вибрати? Вартість курсів водіння часто є визначною у цьому питанні. У нашій установі ви зможете у короткий термін вивчитись та отримати права у різних категоріях за доступною вартістю.

вартість навчання в автошколі

Від чого залежать ціни на навчання в автошколі

На вартість навчання у нашій автошколі впливає:

• Які курси ви оберете;
  • Якому графіку навчання віддаєте перевагу (будні чи вихідні дні, ранок чи вечір);
  • Скільки людей буде у навчальному класі: групові заняття чи індивідуальні.

Додатково кожен курсант може оплатити індивідуальні уроки з інструктором, якщо не впевнений у своїх силах і хоче попрактикуватися на автодромі або в місті.

При цьому важливо знати, що у нас можна вивчитися на права за цінами, які фіксуються на момент укладення договору. Це означає, що ви один раз платите за заняття, і більше на вас не чекає жодних прихованих платежів. Все прозоро та зрозуміло кожному. У вартість отримання прав входять витрати на бензин, складання іспитів, ціна прав водія.

Також оплату можна зробити будь-яким зручним способом, розтермінуванням або відразу зробити повний платіж. Періодично у нас діють приємні знижки та акції.

Перед тим, як здати на права, враховуйте ціну проходження медогляду, купівлю навчальних посібників, вартість роздруківки фотографій. Це додаткові витрати, що не належать до автошколи.

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
B 64 6000 Теорія онлайн
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Доступна вартість навчання водінню

Якщо ви хочете стати водієм автомобіля, мототранспорту, вантажних транспортних засобів, у нас є спеціальні програми в кожному напрямку. Опанувати навички їзди зможуть усі учні. Навчання водінню має ціни доступні та приємні. А що входить у курс?

• Теоретичні заняття;
  • Практичні заняття на автодромі;
  • Їзда у місті.

На етапі вивчення теорії кожен учень розбереться у внутрішньому влаштуванні транспорту, навчиться надавати першу медичну допомогу, дізнається про всі правила дорожнього руху. Наші викладачі докладно навчають кожній темі.

Після теорії йде блок практичних занять. Спочатку на автодромі, де курсанти матимуть досвід водіння в умовах обмеженого простору. Відшліфують майстерність спуску та підйому в гірку, паркування, об’їзд перешкод, постановку ТЗ у гараж.

Після складання внутрішнього іспиту кожен зможе відкрити в собі здатність до швидкого маневрування та перебудови в місті. Там в умовах реального часу майбутні водії навчаться швидко реагувати на поведінку інших учасників руху, складні ситуації та керувати авто у несприятливих природних умовах.

курси водіння ціна

Завершальний етап – складання іспиту у ГСЦ МВС. Необхідно враховувати, що якщо ви не здасте його з першого разу, то спроби будуть платними. Тому потрібно старанно займатися та освоювати їзду на заняттях.

Висока якість наших курсів водіння, доступна ціна, наявність сучасного автопарку, продумана навчальна програма, філії по всьому місту – ось головні переваги автошколи.

Як дізнатися вартість здачі на права

Якщо ви хочете дізнатися вартість прав в Одесі, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Не варто думати, що навчання на права має ціну, заплатити яку вам не під силу. Ми завжди йдемо назустріч учням, пропонуючи різні варіанти оплати, в тому числі розтермінування. При цьому ви зможете вже через 3 місяці сісти за кермо свого авто та мотоцикла, та впевнено пересуватись на ньому дорогами міста. А ось, відкладаючи момент початку занять, ви ризикуєте дочекатися підвищення цін.

Не чекайте! Записуйтесь на найближчий курс уже зараз.