Права категорії А в Одесі

Сьогодні багато хто пересідає з автомобіля на мотоцикл. Перебуваючи у постійному поспіху, не хочеться витрачати час у пробках. Тому перевага надається мобільному та маневреному транспорту. Якщо ви хочете навчитись керуванню скутером і отримати категорію прав А, це можна зробити в нашій автошколі.

права категорії а

Переваги прав на мотоцикл

З відкритою категорією А1 та А ви зможете:

• Швидше пересуватися містом;
  • Заощадити на вартості навчання (вона нижче, ніж у категорії В), а також на самому транспортному засобі (мотоцикл дешевше за автомобіль);
  • У стислі терміни відкрити нову категорію. Якщо ви вже маєте посвідчення водія в вищій категорії, здавати теорію вам не доведеться;
  • Орендувати скутер закордоном. У нас ви можете отримати права на мотоцикл міжнародного зразка та легко взяти напрокат транспортний засіб за кордоном.

Вартість навчання на категорію А у нашій автошколі доступна кожному. Кожен учень навчиться керувати мототранспортом лише за пару місяців під керуванням наших викладачів та інструкторів.

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Зі скільки років можна здати на категорію А

Часто помилково вважають, що категорія на мотоцикл не потрібна. Насправді керування мототранспортом – відповідальна навичка, опанувати яку потрібно обов’язково перед тим, як сідати за кермо.

Законодавство України ухвалило, що отримати права категорії А можна лише при досягненні 16-річного віку. Саме в цей момент підліток починає нести кримінальну відповідальність та зможе відповідати перед законом у разі неправомірних дій щодо інших учасників дорожнього руху.

При цьому навчання можна розпочинати вже у 14 років, але скласти фінальний іспит та отримати посвідчення водія – тільки коли виповниться 16.

Як отримати посвідчення водія категорії А

Навчання на категорію А починається з теоретичних занять, під час яких курсанти дізнаються:

• Як влаштований мототранспорт;
  • Правила дорожнього руху та пріоритети ТЗ;
  • Основи надання першої медичної допомоги;
  • Розміри штрафів за недотримання правил дорожнього руху.

Уроки відбуваються у комфортабельних та оснащених навчальних класах із застосуванням сучасних методик. Програма сформована в такий спосіб, що заняття рухається від простого до складного, допомагаючи поступово засвоїти весь матеріал.

Після складання іспиту з теорії учні допускаються до практичних занять. Вони проходять на нашому мотодромі. Наші інструктори навчатимуть студентів навичкам правильного паркування, маневрування на вузьких дорогах з перешкодами, підйому та спуску з гірки. Також ви отримаєте досвід у таких маневрах як вісімка, змійка.

Після курсів водіння кожен учень навчиться:

• Перемикати передачі;
  • Використовувати передні та задні гальма;
  • Витискати зчеплення;
  • Торкатися з місця, гальмувати, розганятися.

Обов’язковою умовою при їзді на мотоциклі є використання шолома. Це гарантія вашої безпеки і не варто нею нехтувати. На кожному навчальному занятті ми вимагаємо їздити лише у шоломі.

навчання на категорію прав А

Вибір автошколи у категорії А в Одесі

Якщо ви вирішили здати на права категорії А і стоїте перед вибором установи, ось кілька порад щодо вибору. В автошколі мають бути:

• Зручний графік навчання, що підходить вам;
  • Права на мотоцикл за ціною, доступною для більшості охочих навчатися;
  • Сучасний новий мотопарк;
  • Кваліфіковані викладачі з великим стажем не лише навчання, а й практичного водіння;
  • Зручне територіальне розташування філій містом.

Всім цим умовам задовільняє наша автошкола в Одесі. Не роздумуйте, телефонуйте зараз і ми розповімо, коли стартує наступний курс керування мотоциклом.

Будемо раді кожному!