Уроки водіння на механіці в Одесі

Прийнято вважати, що керувати транспортом із коробкою автомат простіше та зручніше, ніж із механічною коробкою передач. Однак сьогодні багато водіїв віддають перевагу авто саме з МКПП. У нашій автошколі ми пропонуємо пройти уроки водіння для початківців на механіці.

уроки водіння на механіці

Переваги автомобіля з МКПП

Чому водії вважають що краще їздити на механіці?

 • Такий автомобіль має нижчу ціну в порівнянні з машиною-автоматом;
 • Авто більш слухняне, легко маневрує і відчуває водія;
 • Їсть менше бензину;
 • Легко ремонтується, запчастини на авто з МКПП коштують недорого.

Досвідчені водії стверджують, що саме на такому авто вони відчувають, що справді керують транспортним засобом. Однак дівчата, студенти віддають перевагу автомобілям з автоматичною коробкою передач, оскільки це простіше.

Ціна

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія В 100 год. 36 год. від 12500 ₴
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Перепідготовка з С на В 13 год. від 4000 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Навчання водіння на механіці

Курси організовані так:

 • Курсанти освоюють теорію керування механікою. Складають іспит на знання;
 • Далі переходять до практичних занять на автодромі. Складають внутрішній іспит з освоєних маневрів;
 • Продовжують навчання у місті. Складають фінальний іспит у ГСЦ МВС.

Теоретичні заняття відбуваються у навчальних класах, де викладач знайомить учнів із внутрішньою будовою авто з МКПП. Розповідає, де знаходяться педалі газу та гальма, що таке зчеплення, як з ним працювати, як керувати важелем трансмісії. Тут навчають правилам дорожнього руху, надання першої медичної допомоги.

Перші уроки водіння на механіці розпочинаються на нашому автодромі. Там ви вперше пробуєте заводити двигун, чути його, визначаючи момент, коли можна відпустити зчеплення, рушати з місця, перемикати швидкості. Також відпрацьовуєте навички підйому та спуску з естакади, передню, задню, бічну парковки, постановку авто в гараж, маневрування в умовах обмеженого простору.

навчання водіння на механіці

Далі уроки водіння на МКПП продовжуються у місті. Тут кожен учень навчиться рухатися у щільному транспортному потоці, швидко реагувати на зміну обставин, опанує навички маневреної їзди. Ви зрозумієте, як поводитися в пробках, як правильно перебудовуватися, рухатися на складних перехрестях, розгортатися.

Практика керування на механіці дає досвід багатозадачності. Потрібно не тільки стежити за дорогою та рухом, а й контролювати постійне перемикання швидкостей, стежити за тим, щоб двигун не затих. У цьому полягає основна складність їзди на авто із МКПП. Але ми переконані, що таку здатність відкрити у собі може кожен.

Як записатися на уроки водіння на механіці

Якщо ви хочете записатися на навчальні заняття у нашій установі, потрібно:

 • Зателефонувати нам або залишити заявку на сайті;
 • Вибрати зручний графік та групу навчання;
 • Зібрати необхідні документи для вступу;
 • Укласти договір та сплатити курси.

Відучитися та отримати права в короткі терміни – реально! Записуйтесь на заняття до нашої автошколи, заплативши доступну кожному вартість. У нас великий вибір інструкторів з водіння на механіці та сучасний новий автопарк. Наші двері відчинені для вас!

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 4 )